Medycyna estetyczna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych poradni. Lekarze są do Państwa dyspozycji w dni robocze od 9.00 do 21.00
Zadzwoń: +48 325 005 005

Jonoforeza/Sonoforeza I-Onzyme

Jonoforeza to metoda polegająca na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą sił pola elektrycznego.

Do zabiegu jonoforezy można używać tylko specjalnych substancji – związków chemicznych, które ulegają rozpadowi na jony. Siłą przewodzącą jest odpychanie pomiędzy elektrodą a ładunkiem zjonizowanych cząsteczek. Jonoforeza powoduje znaczne spotęgowanie efektów zabiegów, dzięki szybszemu i głębszemu przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek oraz korzystnemu wpływowi na tkanki bieguna stosowanego prądu.

Aparatura Ionzyme DF do jono i sonoforezy (Environ) – nieinwazyjna, profesjonalna metoda gruntownej regeneracji skóry. Opiera się na bezpiecznej metodzie spłycania zmarszczek, ujędrniania skóry i pogrubiania naskórka, bez narażania jej na ryzyko powikłań, ból, niepewność i czasową izolację ze światem zewnętrznym.

Jedną z metod jest jonoforeza pulsacyjna stałym prądem galwanicznym, zwiększająca penetrację witamin do wnętrza komórek żywej części naskórka. Drugą metodą jest sonoforeza. Połączenie tych dwóch technik jednocześnie stanowi unikatowy program zwiększający penetrację witamin A, C i Beta-karotenu, a także hormonów wzrostu w głąb skóry, aż o 4000%. Umożliwia to prowadzenie wyjątkowo skutecznych kuracji odmładzających, dających szybkie i co najważniejsze trwałe efekty gruntownej odbudowy skóry.

Akceptujemy formy płatności

Telefony do poradni

telefon główny:
+48 32 440 88 99

medycyna estetyczna:
+48 325 005 005

stomatologia :
+48 325 005 125
+48 722 005 125